Formy płatności

Gotówka

Płatności za zakupione produkty mogą Państwo dokonać gotówką. Dotyczy to jedynie naszej dostawy osobistej na terenie Targówka, Bródna, Zacisza, Ząbek i Marek (usługa tymczasowo wstrzymana).

Gotówka za pobraniem

W tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. 

Przedpłata na konto bankowe lub płatność PAYU

Wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto (MBANK), wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut. 

Płatność PayPal 

Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do systemu PayPal. Jeśli jesteś klientem Paypal, możesz zalogować się do systemu i potwierdzić płatność. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem PayPal, możesz zalogować się jako gość lub utworzyć nowe konto. Realizacja zamówienia rozpocznie się, gdy płatność zostanie u nas zaksięgowana - zazwyczaj trwa to kilka minut.
PayPal, zaufany lider w płatnościach on-line, służący kupującym i sprzedającym do wysyłania i odbierania pieniędzy w internecie. PayPal ma ponad 100 milionów kont członkowskich w 190 krajach i regionach. Jest zaakceptowany przez kupców na całym świecie, zarówno na i poza eBay. PayPal pomaga chronić dane karty kredytowej korzystając z branży zabezpieczeń i systemów zapobiegania nadużyciom finansowym. Podczas korzystania z systemu PayPal, twoje dane finansowe nie są udostępniane sprzedawcy.