Obiektyw Macro iPhone 11,12,13,14 PRO MAX Xiaomi Samsung

Nr katalogowy: 14
Marka: INNA
Dostępność: Dostępny
Cena z VAT:
79,00 zł
Zapytaj o produkt

OBIEKTYW MACRO PRO MAX do aparatu iPhone Xiaomi Samsung itp

Super szeroki kąt i 12,5x makro 

2 w 1 zestaw obiektywów zawiera 0.45X obiektyw szerokokątny + 12.5X obiektyw makro-idealny do robienia zdjęć większych zakresów, szczególnie idealny do zdjęć grupowych z 0.45X z obiektyw szerokokątnym. Obiektyw makro służy do robienia szczegółowych zdjęć drobnych obiektów.
Wykonany ze stopu aluminium i wieloelementowego powlekanego szkła, aby zminimalizować zjawy, odbicia, flary obiektywu i inne artefakty.
Odpinany miękki gumowy klips jest łatwy w regulacji i nie pozostawia żadnych zadrapań ani śladów na urządzeniu mobilnym.
Przenośny i trwały: wysokiej jakości aluminium zwiększa jego trwałość. Unikalny wygląd obiektywu aparatu sprawia, że jest stylowy i elegancki. Przenośna konstrukcja pozwala również umieścić go w kieszeni i robić wszedzie niesamowite zdjęcia.
Uwaga: obiektyw szerokokątny i obiektyw makro są ze sobą skręcone. Aby użyć obiektywu makro, musisz oddzielić dwa obiektywy przez odkręcanie. Następnie, zachowując odległość 1-2 cm od obiektu, otrzymasz bardziej wyraźne zdjęcia. Aby użyć obiektyw szerokokątnego, musisz pozostawić dwa objektywy.
Ważne:
1. Gdy używasz obiektywu makro, sugerujemy zachowanie odległości 1-2cm od obiektu, aby uzyskać bardziej wyraźne zdjęcia.
2. Obiektyw makro i obiektyw szerokokątny są połączone ze sobą podczas ich odbierania.
3.Flash światła zostanie zablokowany, gdy obiektyw jest w użyciu.

 

Koszty dostawy

ORLEN Paczka - odbiór w punkcie 9.99 zł

Kurier DPD - przesyłka po przedpłacie 19.99 zł

Kurier DPD - przesyłka pobraniowa 24.99 zł

Kurier wysyłka zagraniczna na ter. europy 65.00 zł

Kurier wysyłka zagraniczna do UK 85.00 zł

Ocena produktu:

Średnia ocena: 5/5

Opinie 0

Opinie (0)
Napisz opinię o produkcie!
*pola wymagane