Linijka do formowania kształtu BRWI

Nr katalogowy: 728
Marka: PLANETA RZES
Dostępność: Dostępny
Cena z VAT:
30,00 zł
Zapytaj o produkt

Linijka Planety Rzęs do formowania kształtu brwi, która pozwala osiągnąć prawidłową formę i uniknąć asymetrii. Pozwala łatwo wyznaczyć granice i pożądaną wysokość brwi. Linijka nadaje się dla początkujących, jak i dla doświadczonych profesjonalistów. Linijka jest narzędziem dla szybkiego wyznaczenia punktów ABC, jednak należy pamiętać o indywidualnych osobliwościach budowy twarzy każdego człowieka. Miękka, elastyczna, transparentna. Sposób użycia :
Ustał środek twarzy klientki między brwiami - następnie umieść na nim linijkę cyfrą zero. Pomoże ci tez wycięcie na nos.
Oznaczenia linii: niebieski - oczy blisko osadzone, czerwony - oczy normalnie osadzone, żółty - oczy daleko osadzone. Zaznacz główne punkty brwi ABC  wg oznaczeń na linijce.
Połącz je ze sobą wykorzystując mięśnie (anatomię twarzy )
 

Koszty dostawy

ORLEN Paczka - odbiór w punkcie 9.99 zł

Kurier DPD - przesyłka po przedpłacie 19.99 zł

Kurier DPD - przesyłka pobraniowa 24.99 zł

Kurier wysyłka zagraniczna na ter. europy 65.00 zł

Kurier wysyłka zagraniczna do UK 85.00 zł

Ocena produktu:

Średnia ocena: 5/5

Opinie 3

Opinie (3)
Ania
Pokazano mi ją na szkoleniu i nie ma opcji, abym bez niej przystąpiła do klientek. Świetny produkt, fajne rozwiązanie. Mam też Waszą złotą skośną pęsetę ale to inny temat :)
Daga
Fajny pomysł i bardzo pomocny przy brwiach dzięki kolorowym wyznacznikom na podziałce. Jak zawsze expresowa wysyłka. Miłego dnia.
Luiza
Bardzo pomocna linijka. Chyba przez te dodane podzielniki i kolorki. Nie spotkałam na naszym rynku takiej i to był zakup w dziesiątkę. Szybka wysyłka sprawdzonym kurierem.
Napisz opinię o produkcie!
*pola wymagane